Dla klubów sportowych

Fizjoterapia sportowa jest procesem, który ma zapobiegać kontuzjom i urazom oraz zajmuje się leczeniem uszkodzeń ciała powstałych w wyniku uprawiania sportu. Głównym celem fizjoterapii sportowej po urazach jest pełny powrót do uprawianej dyscypliny sportowej w tak krótkim czasie, jak to tylko możliwe. Oferta ta skierowana do osób zawodowo lub amatorsko uprawiających sport.
W ramach moich usług oferuję profesjonalną opiekę nad zawodnikami zarówno w trakcie wydarzeń sportowych jak i w ramach współpracy stałej trwającej przez cały sezon treningowy.

Współpraca

ArturKiczukArtur KICZUK

Sportowiec, ciężary kategoria wagowa +120kg , rekord na zawodach 252,5kg , Mistrz Świata federacji WPA, Mistrz Europy federacji WPA, Vice – mistrz Polski federacji IPF , Zdobywca PP federacji IPF , Vice-mistrz International Bench Press League Złoty medal na Międzynarodowym Turnieju w wyciskaniu sztangi „Bartosz” Zwycięzca oraz medalista kilkudziesięciu imprez ogólnopolskich i regionalnych w wyciskaniu sztangi Trener METRO-FLEX Wrocław – drużynowych Vice-mistrzów świata oraz Mistrzów Europy w wyciskaniu sztangi.

 

Siatkarki-PZPSKADRA NARODOWA SIATKAREK

ZniczpruszkowMKS ZNICZ PRUSZKÓW

 

 

 

 

Share this Post